Su Arıtma Sistemleri ve Cihazları Nelerdir?


Ph değeri yüksek su mineral ve vitamin olarak oldukça değerlidir. İnsan vücudu için olmazsa olmaz tek besin sudur. İnsan yemek yemeden bile belli bir süre yaşamını sürdürebilir. Ancak su olmadan bir hayat düşünülemez. Peki ya hazır sular ne kadar temiz? Ne kadar vitamin ve mineral barındırıyor?

Su arıtma sistemleri günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Sebebi ise hazır suların yeterli miktarda hijyen sağlamamalarıdır. Yapılan araştırmalar musluk sularının hazır ve kaynağı belli olmayan sulardan arıtılarak kullanılması ile daha sağlıklı olduğu yönündedir.

Su arıtma cihazları birçok alan için dizayn edilmektedir. Kullanmak istediğin temiz suyu ister mutfağınıza isterseniz de banyonuza entegre ettirebilirsiniz.

Su arıtma Cihazları Çeşitleri

Ev tipi ve endüstriyel su arıtma sistemleri bulunmaktadır. Ev tipi su arıtma sistemleri Kapalı kasa, Açık kasa pompalı ve Açık kasa İnline olarak adlandırılır. Kapalı kasa su arıtma cihazı, estetik tasarıma sahiptir. Aşamalı olarak filtre grubuna sahiptir. Küçük mutfaklar için dizayn edilmiştir, bakımı kolay ve pratiktir. 2,2G 8 Litre kapasiteye sahiptir.

Açık kasa pompalı su arıtma cihazı ise, yine estetik tasarım ve kolay bakıma sahiptir. Ekstra mineral filtresi bulunur, 3,2 G 12 litre tank kapasiteye sahiptir. Ankastre seri lüx musluğu bulunmaktadır ve açık kasa modeldir. 5 aşamalı filtre grubu sayesinde suyu iyi derece arındırır ve tüm mutfak tiplerine uygundur.

Açık kasa inline modeli, en üst seviye modeldir. 6 aşamalı filtre grubuna sahiptir. 12 litre kapasitesi bulunur ve yine tüm mutfak tipleri için ideal bir üründür.

Endüstriyel Arıtma Cihaz Modelleri

Restoranlar ve işletmeler için ideal endüstriyel su arıtma cihazlarıdır. Fabrikalar sanayiler ve tüm büyük yapılarda kullanılabilir. Su yumuşatma sistemleri, Kabineli su yumuşatma, iş yeri tipi su arıtma ve membranlı direk akışlı sistemlerden oluşur.

Su Yumuşatma Sistemleri : Tam otomatik üründür. Suyun sertleşmesine sebep olan kalsiyum, potasyum ve sodyumu yumuşatır. Bu iyonları gidererek suyu yumuşatan bu cihaz tam otomatik olması ile belli zaman aralıklarında kendiliğinden bu işlemi gerçekleştirir.

Kabineli su yumuşatma sistemi : Yine iş yerleri için ideal bir üründür. Günlük 10 ve 15 ton su yumuşatma kapasitesine sahiptir.

İş yeri tipi : Günde 5 damadan fazla su tüketimi olan işletmeler için hazırlanmıştır.

Membranlı su cihazı : 400 GPD membran sağlar ve yüksek akış pompası mevcuttur.

Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başvuru ve Bilgi Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz

formu foğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right