Sıkça Sorulan Sorular

NLF Su Arıtma Sistemleri hakkında tüm merak ettiğiniz soruları buradan bulabilir, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorular ve Cevaplar

Su Arıtma Nedir ? Çeşitleri Nelerdir ?

Su arıtma bakımı , evsel su arıtma ve endüstriyel su arıtma bakımı olarak iki ana grupta sıralayabiliriz. Evsel su arıtma cihazı olarak belirttiğimiz sistemlerin periyodik bakımları yapılırken birinci filtre spun filtre , ikinci filtre aktif karbon filtre , üçüncü filtre blok karbon filtre , dördüncü filtre membran filtre , beşinci filtre tatlandırıcı filtre , altıncı filtre alkali ve ph dengeleyici filtre olarak sıralanır.

Su Arıtma Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Su arıtma bakımı yapılırken dikkat edilecek hususlar ; su arıtma cihazının filtrelerinin doğru montaj edilmesidir. Su arıtma cihazlarında kullanılan filtreler gıda ve CE onaylı filtreler olmalıdır. Kullanılan plastik ham maddesi gıda onaylı ve basınca dayanıklı filtreler olması gerekir.

Su Arıtma Cihazı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Su arıtma cihazı seçerken dikkat edilecek hususlar ; kapasite bilgisi , üretim suyunun hangi amaçla kullanılacağı öğrenilmeli ve su kaynağına uygun su arıtma sistemi önerilmelidir. Su arıtma cihazı yetkili servislerine filtre değişimi yaptırılmalıdır. Yetkili su arıtma servisi olmayan firmalar bütçenize ve cihazınıza zarar verecektir.

NLF Su Arıtma Hangi Hizmetleri Sunar ?

Su arıtma servis hizmeti, arıtma bakımı , su arıtma satış hizmeti vermektedir. Evsel su arıtma cihazları açık kasa su arıtma , kapalı kasa su arıtma olarak tezgahınıza uygun olarak seçilmektedir. Arıtma cihazları genel olarak villa tipi arıtma cihazı , evsel su arıtma cihazı , sanayi tipi arıtma cihazı kuyu suyu arıtma cihazı , yumuşatma cihazı olarak sıralanır.

Kuyu Suları Arıtma Nasıl Olur ?

Nlf su arıtma olarak endüstriyel su arıtma alanında kuyu suyu arıtma yağmur suyu arıtma deniz suyu arıtma şebeke suyu arıtma olarak su şartlandırma taahhüt projelendirme sistemleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. endüstriyel su arıtma olarak isimlendirdiğimiz projelendirme sisteminde su numunesini alarak suda bulunan parametreleri inceledikten sonra istenilen değeri müşterimize sunuyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet ve Destek Alabilir miyim ?
Değerli müşterilerimiz; 7 gün 24 saat sizlerin sorularına ışık tutmaya, değerli görüş ve önerilerinizi, servis bakım, destek hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Hafta içi ve Hafta sonu 08:00 – 20:00 arasında telefon numaralarımızdan direk bize ulaşabilirsiniz.Mesai saatleri dışında iletişim formlarımızı doldurarak, ertesi güne öncelikli olarak geri dönüş yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Bizimle İletişime Geçin

[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz
DETAYLARmore details
0 /

formu foğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Başvuru ve Bilgi Formu


[]
1 Step 1
ADIM - SOYADIMadınızı ve soyadınızı giriniz
TELEFON NUMARAMtelefon giriniz

formu foğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right